Kayseri Sakal Ekim Merkezi | Kayseri Saç Ekimi skip to Main Content

İLETİŞİM BİLGİLERİ

saç ekimi whatsapp
saç ekimi foto-banner

BİZ SİZİ ARAYALIM

Terapi Hair Saç Ekim Merkezi Türkiye'nin Birçok Yerinde Hizmetinizde
Kayseri Saç EkimiSaç Ekimi
Kayseri Sakal Ekim Merkezi
kayseri saç ve sakal ekim merkezi

Kayseri Sakal Ekim Merkezi

Kayseri Sakal Ekimi Merkezi : Terapi Hair 0545 355 42 42  www.kayseriterapihair.com

Sakal ekim işlemi kötü görünmeyecek bir yerden alınarak seyrek bölgelere ekim işlemi olarak bilinmektedir. Sakal ekim işlemi gereksiz bölgeden alınan kıllar diğer tarafa ekimi sırasında ise epilasyon işlemi olarak görülmesi ise avantajlarından biri olarak yer almaktadır. Sakal ekim işlemi ise büyük bir önem tutmaktadır. Bu kadar fazla tercih edilen sakal ekiminde ise 0,6 ve 0,7 mm lik uçlar ile kökler alınmaktadır. Elle de yapılan bu işlem sırasında ise dikkat edilmesinde ise hiçbir şekilde iz kalmamaktadır. Sakal kökünün alındığı nokta ise önem kazanan konular arasında yer almaktadır.  Sakal kökleri ise sakal alt bölgesi, ensenin alt kısımları ve elmacık kemiği üzerindeki görüntüyü bozmayacak kıl kökleri alınmaktadır. Bu işlem ise epilasyon görevi görmesi ise yaptıracak olan kişiler için büyük bir ek kaynak olmaktadır.

Sakal ekim işlemi kişiden kişiye göre ise farklılıklar göstermektedir. Bu işlemler ise sakal yoğunluklarına göre değişiklik göstermektedir. Sakalı fazla seyrek olan kişiler bu işleme başvururken yoğun bir sakala sahip olan kişiler ise daha az bir şekilde bu işlemi üstlenmektedir. Sakal ekimi seyrek sakalın düzelmesinin yanında ise kişilerin yüzünde oluşan yara izlerini ve bazı görsel bozuklukları da düzelttiği görülmektedir. Sakal dökülmesi ve seyrekliği ise kişilerin genetik özelliklerine veya istenmeyen fiziksel olaylar sonrasında da gerçekleşebilmektedir.

Sakal Ekimi Sonrası

Bu delikKayseri Sakal ekimi işlemi büyük izler bırakmamaktadır. İşlemden bir sonraki gün sakal köklerinin alındığı yerlerde pembemsi bir görüntü oluşur. Bu görüntü ise 1 2 hafta içerisinde düzelmeye başlamaktadır. Bunun dışında ise kökün alındığı yer de kalıcı bir iz görülmemektedir. İşlemin sonrasında ise iğneler yüzünden delikler oluşur. lerin olduğu yer de ise kan pıhtılaşması görülmektedir. Pıhtılaşmayı temizlemek için ise bir duş alarak bunlardan kurtulma imkânı bulunmaktadır. Pıhtılaşmanın temizlenmesi yani duş almak için ise 24 ila 48 saat beklemek gerekmektedir. Vücut ise eklenen sakal köklerini daha hızlı gelişmesini sağlamak için oraya daha fazla kan akışı sağlar bu ise kişilerde sivilce çıkmasına sebep olmaktadır. Bu sivilceler ise 1 ila 2 hafta kaybolma göstermeye başlamaktadır.

Uzayan bu sakalların ise şekil ve yön verilmesi ise uzun bir süreç olarak bilinmektedir. İlk tıraş işlemi için sadece makas kullanılarak yapılması gerekmektedir. O ise 15 gün sonrasında tercih edilmektedir. Gerçek bir tıraş imkânı için ise 1 ay gibi bir süre beklenmelidir. Son işlem olarak ise sakallar 2 hafta sonrasında şok dökülme denilen bir dökülme yaşar. Fakat bu dökülme ise 4 ila 8 ay arasında yeni sakalların çıkması için yeni bir adım olarak bilinmektedir. Bu işlemden sonrası ise sakallar gerçek bir görünüm kazanacak ve sıkıntısız kullanmaya başlanacaktır.

Sakal ekimi ve kayseri saç ekimi hakkında bilgi almak isteyen kişiler için ise Kayseri Terapi Hair Merkezi gelerek bilgi alma imkânları bulmaktadır. Bunun dışında ise randevu almak ve bilgi almak isteyen kişiler için 0545 355 42 42 telefon numarası üzerinden ulaşma imkânları bulunmaktadır. Son bir yöntem olarak ise www.kayserisakalekimi.com adresi üzerinden bilgi alma ve iletişime geçme imkânları bulunmaktadır.

Back To Top